#1 2012-12-31 13:09:51

aro potulny

Kadet

Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 11
Punktów :   

Ekpedycja

Osobiście na poprzedniej uni straciłem całą flotę, ale zrobiłem zdjecie czarnej dziury - cokolwiek to wtedy znaczyło. Dzisiaj zaryzykowałem i wysłałem mt. Oto wynik
Twoja ekspedycja natrafiła na małą asteroidę, z której można pozyskać trochę surowców.
Zrabowano: 4.999 Metal.

Teraz drugi wynik
Twoja ekspedycja natknęła się na twierdzę starożytnego imperatora opuszczoną wiele lat temu. W jej hangarach znaleziono statki, które technicy usiłują ponownie uruchomić.

Następujące statki dołączyły do floty:
Lekki myśliwiec 2
Sonda szpiegowska 1

A teraz kolejne lepsze lub gorsze wstawki:
1. Żywa istota zbudowana z czystej energii spowodowała, że wszyscy członkowie ekspedycji zaczęli wpatrywać się w hipnotyzujące wzory na ekranach. Gdy załoga się ocknęła, okazało się, że ekspedycja musi zostać przerwana z powodu małej ilości deuteru.
2.Twoja ekspedycja natknęła się na twierdzę starożytnego imperatora opuszczoną wiele lat temu. W jej hangarach znaleziono statki, które technicy usiłują ponownie uruchomić. Następujące statki dołączyły do floty: Sonda szpiegowska 8
3.Znaleźliśmy opuszczoną stację piratów, a w jej hangarach stare statki. Technicy dokonują oględzin i sprawdzają, czy niektóre z nich mogą zostać wykorzystane. Następujące statki dołączyły do floty:Mały transporter 2 Sonda szpiegowska 1

Ostatnio edytowany przez aro potulny (2013-01-01 07:44:09)

Offline

 

#2 2013-01-01 17:33:04

kapsel123456

Dyrektor Drużyny

Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ekpedycja

Twoja ekspedycja natrafiła na małą asteroidę, z której można pozyskać trochę surowców.
Zrabowano: 5.200 Metal.

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

Offline

 

#3 2013-01-01 20:50:05

aro potulny

Kadet

Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ekpedycja

No nareszcie jakieś ruchy na tym forum. Przebijam:
Znaleźliśmy łatwo dostępne pola surowców na odległej planetoidzie i wydobyliśmy pewną ich ilość.
Zrabowano: 9.600 Metal.

Offline

 

#4 2013-01-02 07:20:58

maat3usz

Kadet

Zarejestrowany: 2013-01-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ekpedycja

Moja pierwsza ekspedycja.

Twoja ekspedycja przez przypadek natrafiła na w pełni załadowany, ale opuszczony konwój fregat. Udało się odzyskać część surowców.
Zrabowano: 4.133 Deuter.

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: to cudowne uczucie być pierwszymi, którzy podróżują przez ten niezbadany sektor.
i druga

Nasza ekspedycja przeprowadziła niezwykły eksperyment. Naukowcom udało się wydobyć Antymaterię z umierającej gwiazdy.
Zrabowano: 3.303 Antymateria.

Wpis z dziennika pokładowego oficerów komunikacyjnych: Zdaje się, że ta część wszechświata jeszcze nie była badana.

Ostatnio edytowany przez maat3usz (2013-01-02 07:23:19)

Offline

 

#5 2013-01-02 09:23:26

aro potulny

Kadet

Zarejestrowany: 2012-12-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: Ekpedycja

No niestety ja przy Tobie mógłbym tylko podłogi zamiatać.
Nasza ekspedycja przechwyciła statek-widmo, który transportował małą ilość antymaterii. Nie znaleźliśmy żadnych wskazówek odnośnie losu załogi statku, ale nasi technicy zdołali odzyskać antymaterię.
Zrabowano: 134 Antymateria.
Ale jak to mówią bogatemu to i buchaj się ocieli, gratki 4you

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gangsterlife.pun.pl www.vas.pun.pl www.jmspawellness.pun.pl www.topeleven.pun.pl www.korzeniewscyhistoria.pun.pl